BAŁUCKA AKADEMIA FUTBOLU oficjalany partner WIDZEWA ŁODŹ
kontakt - 881 530 399, 697 179 592, 791 980 205

         W dniach 19 i 20 grudnia nasi podopieczni rocznika 2003 wzięli udział w dwóch turniejach. W sobotę 19 grudnia byliśmy w Szczercowie a w niedzielę 20 grudnia gościliśmy w Pabianicach, gdzie organizatorem zawodów był Orzeł Piątkowisko. Z weekendowych wojaży wróciliśmy z dwoma pucharami za pierwsze miejsca !!!

 Statuetka najlepszego zawodnika sobotniego turnieju w Szczercowie padła łupem Ignacego Dawida (to już chyba taka nowa świecka tradycja) ale na tym nie koniec indywidualnych nagród dla Ignasia. W niedzielę w Pabianicach został królem strzelców a nagrody za najlepszego zawodnika nie otrzymał tylko dlatego, że " jeden zawodnik nie mógł zdobyć wszystkich tytułów" . Organizator tą nagrodę przyznał jednemu ze swoich piłkarzy (Orzeł Piątkowisko), który to był bardzo zaskoczony gdy usłyszał, że został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju.

SZCZERCÓW SKŁAD : Maciek Maiek, Maciek Schmidt, Adrian Grausam, Kuba Zabawski, Przemek Krzyczmanik, Ignacy Dawid, Szymon Jaros, Krystian Kaźmierczak, Oskar Sołtys, Seweryn Zommer.

PABIANICE SKŁAD: Tomek Bryła,Maciek Schmidt, Mikołaj Mroczek, Wiktor Firasiewicz, Adrian Grausam, Jan Wasilewski, Szymon Jaros, Krystian Kaźmierczak, Przemek Krzyczmanik,  Ignacy Dawid,

Składy, wyniki z  niedzielnego turnieju: http://lodzkifutbol.pl/archives/136458/orzel-cup-2015-na-zywo/

                                                                                                                                                                                                                                                GRATULACJE.

Udostępnij

O autorze